Věnujte prosím pozornost informaci o možnosti objednání minimálního a maximálního počtu kusů.

Výroba vlhčených ubrousků na zakázku

 

Hledáte způsob, jak nabídnout svým klientům nebo zákazníkům jednorázové vlhčené ubrousky s vlastním potiskem? Rádi vám vyjdeme vstříc a nabídneme vám ubrousky na míru - ať už se jedná o jakékoliv množství nebo s různým druhem roztoků. Nezáleží na tom, jestli provozujete restauraci, benzinovou pumpu nebo lékárnu. Máme řešení pro každého! 

 

Jaké množství ubrousků si můžete objednat? 

Řešení na míru nabízíme standardně pro zakázky o objemu od 5000 kusů vlhčených ubrousků. Je to minimum pro to, aby zakázka proběhla co nejrychleji a bez problémů tak, abyste měli zboží podle smluveného termínu. Máte menší zakázku? Nevadí. Rádi nabídneme řešení i menším podnikům. Napište nám a určitě se domluvíme. 

 

Vlhčené ubrousky s vaším roztokem

Možná hledáte ubrousky na dezinfekci rukou před jídlem nebo chcete nabídnout zákazníkům možnost vydezinfikovat si madlo nákupního vozíku. Ubrousky tohoto typu nabízíme zcela standardně a najdete je i na našem e-shopu. Rádi vám ale vyrobíme ubrousky i s roztokem, který sami navrhnete. Můžete tak snadno vyrobit třeba tester vašeho nového parfému nebo kosmetického přípravku. K tomu vám zajistíme i potřebnou certifikaci o zdravotní nezávadnosti roztoku. 

 

Co se bude dít dál?

Jakmile odešlete zakázku, kontaktujeme se a domluvíme si její detaily. Odsouhlasíme si zadanou grafiku a použitý typ roztoku, případně zajistíme certifikaci pro použití toho vašeho. Pak už nic nebrání výrobě. Běžně trvá proces výroby od odsouhlasení grafiky až po dodání k vám okolo tří týdnů. 

 

Jak objednat vlhčené ubrousky na zakázku?

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na telefon 606 760 768. Rádi s vámi vše zkonzultujeme a domluvíme.